Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piątkowy Turniej w Yamatai

15/12/2017 @ 18:00 - 22:00

„Królowa Himiko przydzieliła prestiżowe zadanie każdemu z budowniczych w królestwie: wzniesienie stolicy Yamataï, która stanie się klejnotem imperium. Twoje zadanie: przyćmić swoim dziełem pracę innych budowniczych, wznosząc najpiękniejsze miasto, używając do tego surowców dostarczanych przez floty z całego królestwa. Przygotuj swoją strategię, zatrudnij specjalistów i zrób wszystko, aby zostać najlepszym z budowniczych, za swą pracę otrzymując nagrodę od samej królowej Himiko. Tylko jedno imię może zapisać się w annałach historii wyspy jako imię największego spośród budowniczych Yamataï!” (ze strony Rebel)

Yamatai wydana została w tym roku przez „Days of Wonder”. Wydawnictwo odpowiedzialne również za takie gry jak m.in.: Smallworld czy Ticket to Ride. Polskim wydawcą jest Rebel.
Gry „Days of Wonder” cechuje wyjątkowa dbałość o o piękną szatę graficzną za którą w wypadku Yamatai odpowiada Jérémie Fleury. Artysta ilustruje gry planszowe, książki dla dzieci, wykonuje grafiki na potrzeby studiów filmowych z jego twórczością warto się zapoznać. Autorami gry są Bruno Cathala, Marc Paquien z Francji.

To już ostatni turniej w tym sezonie. Połączony zostanie z wręczeniem nagród w Lidze Gier Rozmaitych ZKF Ad Astra.
Sponsorami wydarzenia jest Wydawnictwo REBEL.pl, dzięki któremu mamy turniejowe egzemplarze gier oraz główną nagrodę turnieju oraz Zielone Wzgórza KSIĘGARNIA I CENTRUM GIER i Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra

Termin: 15 grudnia 2017 r., godz. 18.00
Miejsce: Sala Kabaretowa Krzywego Komina, ul. Fabryczna 13b, Zielona Góra

Szczegóły

Data:
15/12/2017
Czas:
18:00 - 22:00
Wydarzenie kategorie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

ZKF Ad Astra (Trzyaj Pion)

Miejsce

Krzywy Komin
ul. Fabryczna 13B
Zielona Góra, Poland
+ Google Map