Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XV Zielonogórski Festiwal Gier

09/12/2018 @ 10:00 - 18:00

Darmowy

Pora na kolejne spotkanie z grami planszowymi. Tym razem u progu zimy, w czasie przedświątecznym :-). To świetny czas na granie w planszówki wśród przyjaciół i w gronie rodzinnym. Odpowiedni na testy przed zakupem prezentów 😉 . Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra zaprasza na XV ZIELONOGÓRSKI FESTIWAL GIER. Impreza na pewno będzie największą planszówkową zabawą tej jesieni w Zielonej Górze 😀

Wstęp na imprezę jest darmowy. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku! Każdy będzie mógł tu znaleźć jakieś gry dla siebie.

W trakcie Festiwalu będzie można poznać i zagrać w rozmaite gry planszowe i towarzyskie, poczynając od najpopularniejszych i znanych jak m. in. „Carcassonne”, „Splendor”, „Osadnicy z Catanu”, po niemniej ciekawe, ale trudniejsze tytuły jak np.: „Siedem cudów świata”, „Tzolkin”, czy „Azul”. Udostępnimy ponad 400 różnorodnych gier bez prądu :O

Dodatkowo będzie można wystartować w licznych turniejach z nagrodami, wziąć udział w warsztatach plastycznych malowania figurek, zapoznać się z nowościami „planszowymi” Wydawnictwa Nasza Księgarnia, wziąć udział w pojedynkach o słodycze!

Przed rozgrywkami zapoznamy chętnych z zasadami gier. Cześć spośród zaplanowanych turniejów, przeznaczona została specjalnie dla dzieci.

Zapraszamy również do stoiska Centrum Gier Planszowych „Zielone Wzgórza” gdzie będzie można nabyć interesujące tytuły.

Nasza impreza XV Zielonogórski Festiwal Gier jest realizowany przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra w ramach projektu „Gry planszowe łączą ludzi”.

Szczegóły

Data:
09/12/2018
Czas:
10:00 - 18:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategorie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

ZKF Ad Astra (Trzyaj Pion)

Miejsce

Krzywy Komin
ul. Fabryczna 13B
Zielona Góra, Poland
+ Google Map