W piątek 26 stycznia na „Piątku z planszówkami” rozegrany został turniej w „Akademię Smoczych Wrót”. Niniejszym inaugurujemy nasz cykl „Piątkowych Turniejów” mając nadzieję, że w każdym miesiącu nowego roku uda się zaprosić Was na ciekawe rozgrywki.  W zmaganiach udział wzięło 15 osób. Zainteresowanie rozgrywkami było spore, co widać na zdjęciach z eliminacji i finału, poczynania graczy śledziła publiczność.

Turniej odbył się dzięki firmie Przystań Gier, wydawcy „Akademii Smoczych Wrót”, która dostarczyła pierwszą nagrodę oraz egzemplarze turniejowe. Rozgrywki prowadzili sędziowie z wydawnictwa. Dodatkowo dwóch młodzieńców, których ujrzeć możecie na poniższych fotografiiach dzielnie stawało w szranki z dorosłymi. Walczyli nie bez szans na awans do finału.
Reprezentanci Sklepu i Wydawnictwa Przystań Gier, prowadziący turniej ujęci ich odwagą i poziomem prowadzonej rozgrywki, przyznali im ekstra upominki! Zobaczcie sami:

Pozostałe nagrody wręczyć mogliśmy dzięki uprzejmości firmy Zielone Wzgórza KSIĘGARNIA I CENTRUM GIER oraz stowarzyszenia Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra. Dziękujemy!

 

Chętnych do poznania gry zapraszamy na „Piątki z planszówkami” – mamy egzemplarz.