Wieloletni prezes ZKF Ad Astra. Współwłaściciel zielonogórskiej agencji reklamowej. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci. W wolnym czasie pochłania książki, jeździ na wycieczki rowerowe i robi artystyczne zdjęcia. Możecie kojarzyć go z serii komiksów „Kryzys Wieku”. Prezes ZKF Ad Astra w latach 1999-2023.

Szef sekcji RPG. Odpowiada za naszą siedzibę.

Wieloletni sympatyk stowarzyszenia. Od kilku lat ponownie aktywny członek ZKF Ad Astra. Współorganizator turniejów charytatywnych organizowanych przez nieformalną grupę fanów Gwiezdnych Wojen Farmerzy z Rubieży.

Sekretarz

Sekretarz ZKF Ad Astra. Współorganizator Bachanaliów Fantastycznych. Wcześniej członek Komisji Rewizyjnej stowarzyszenia.

Koordynator ostatnich edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Miłośników Fantastyki Bachanalia Fantastyczne. Oprócz tego koordynuje mniejsze wydarzenia organizowane przez ZKF Ad Astra w ciągu całego roku. Jest nie tylko wybitnym organizatorem, ale również muzykiem. Wspiera lokalne zespoły i angażuje się w organizację pierwszych koncertów młodych muzyków. Na scenie muzycznej działa w Zielonej Górze od lat, ale w ostatnim…